Новости компании

ПРЕДСТАВНИКИ АРЦ ПРИЙНЯЛИ УЧАСТЬ В МІЖВІДОМЧІЙ НАРАДІ З ПИТАНЬ ПІДВИЩЕННЯ БЕЗПЕКИ ПОЛЬОТІВ

25 липня 2017 року відбулась Міжвідомча нарада з питань підвищення безпеки польотів при використанні електронних масивів даних про місцевість та перешкоди в контексті переходу від Служби аеронавігаційної інформації (САІ) до управління аеронавігаційною інформацією (УАІ) ініційована Державіаслужбою.

Участь в засіданні прийняли представники Державіаслужби та Украероруху, АРЦ та інших профільних організацій.

Представник компанії виступив з презентацією, в якій відображено досвід створення електронної бази даних про місцевість та перешкоди (eTOD) та доказової документації для сертифікації аеродромів.

В ході проведення наради відбулась ділова, конструктивна дискусія, в ході якої було обговорено питання комплексного картографування аеродромної та приаеродромної території для сертифікації аеродромів, використання ГІС для вирішення аеронавігаційних завдань, в тому числі створення бази еTOD, міжнародний досвід створення ГІС аеропортів та ряд інших питань.

В результаті Наради було створено робочу групу, до якої увійшли представники Державіаслужби, Украероруху, аеропортів Харкова та Дніпропетровська, НДІ «Геодезії та картографії» та АРЦ. Робоча група створена з метою розробки та забезпечення контролю за впровадженням еTOD.